ÖVRIGT / Speglar / Spegel 4545656
*
nr 454 5656
Spegel
rektangulär, höjd: 98
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 februari 2007
kl 17:18:22
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
15/2 09:39:43
1
100 kr
15/2 21:12:25
2
150 kr
17/2 14:19:11
3
300 kr
19/2 15:32:59
4
400 kr
19/2 17:12:24
5
400 kr
19/2 17:13:22
5
Vinnande bud
19/2 17:18:05
5
justering av budtak
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: rektangulär spegel speglar
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:27
-
3337 Spegel
+ väggbord. Höjd: 60+ 145 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:29
-
3051 Spegel
128x80, nutida
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:06
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:45
-
3355 Spegel
140x65 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:17
-
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:23
*
Spegel
nr 454 5656
Spegel
rektangulär, höjd: 98
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 19 februari 2007 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
15/2 09:39:43 | 1 | 100 kr |
15/2 21:12:25 | 2 | 150 kr |
17/2 14:19:11 | 3 | 300 kr |
19/2 15:32:59 | 4 | 400 kr |
19/2 17:12:24 | 5 | 400 kr |
19/2 17:13:22 | 5 | Vinnande bud |
19/2 17:18:05 | 5 | justering av budtak |
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: rektangulär spegel speglar
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:27 -
3337 Spegel
+ väggbord. Höjd: 60+ 145 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:29 -
3051 Spegel
128x80, nutida
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:06
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:45 -
3355 Spegel
140x65 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:17 -
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:23